Contactgegevens personeel

Directie

Dhr. R. v.d. Mark | Algemeen directeur SSBB
directie@ssbb.nl

Dhr. J. Verbeek | Locatiedirecteur  
directie@wegwijzerkesteren.nl 


Bouwcoördinatoren 

Mevr. M. Heldoorn | Coördinator bovenbouw/ groep 4a
mheldoorn@wegwijzerkesteren.nl 

Mevr. M. Schouten | Coördinator onderbouw/ groep 1a-2a
mschouten@wegwijzerkesteren.nl


Interne begeleiding

Mevr. N. Meurs | intern begeleider groep 1 t/m 4
ibonderbouw@wegwijzerkesteren.nl

Mevr. C. van de Pol | intern begeleider groep 5 t/m 8 / teamleider groep 5 t/m 8
ibbovenbouw@wegwijzerkesteren.nl

 

Managementondersteuning

Mevr. M. van der Vliet | managementassistente
administratie@wegwijzerkesteren.nl

 

Leerkrachten

Dhr. G.C. Arends | groep 8a
garends@wegwijzerkesteren.nl

Mevr. M. van Baaren | groep 7b
mvanbaaren@wegwijzerkesteren.nl

Mevr. A. van Beek | groep 6b
avanbeek@wegwijzerkesteren.nl

Mevr. K.W. van Binsbergen | groep 8b
wvanbinsbergen@wegwijzerkesteren.nl

Mevr. E. van den Boogert |  0d1d
evandenboogert@wegwijzerkesteren.nl

Mevr. K. van den Broek | groep 1b2b
kvandenbroek@wegwijzerkesteren.nl

Mevr. D. van Dijken | groep 3b
dvandijken@wegwijzerkesteren.nl

Mevr. M. Evers | groep 4a en 6b
mevers@wegwijzerkesteren.nl

Mevr. J. Folmer |  0d1d
jfolmer@wegwijzerkesteren.nl

Mevr. R. de Gast | goep 6a
rdegast@wegwijzerkesteren.nl

Mevr. L. den Hartog | groep 0c1c
ldenhartog@wegwijzerkesteren.nl

Mevr. B. van Heemst | groep 7a
bvanheemst@wegwijzerkesteren.nl

Mevr. J. Huisman | groep 1a2a
jhuisman@wegwijzerkesteren.nl

Mevr. A. van Kalkeren | groep 2c
avankalkeren@wegwijzerkesteren.nl

Mevr. W. Kooij |  groep 3a
wkooij@wegwijzerkesteren.nl

Mevr. R. Klaassen | NPO
rklaassen@wegwijzerkesteren.nl

Dhr. M. de Kleuver |  groep 8b
mdekleuver@wegwijzerkesteren.nl

Mevr. A. de Kruijf |  0c1c
adekruijf@wegwijzerkesteren.nl

Mevr. G. van Laar | groep 5a
gvanlaar@wegwijzerkesteren.nl

Mevr. B. van Maren | groep 4b
bvanmaren@wegwijzerkesteren.nl

Dhr. J. van Meerten | groep 6a + Plusklas
jvanmeerten@wegwijzerkesteren.nl

Mevr. M. Nooteboom | groep 3b
mnooteboom@wegwijzerkesteren.nl

Mevr. G. van Reenen | groep 4b + ICT
gvanreenen@wegwijzerkesteren.nl

Mevr. A. Roelofsen | groep 3a
aroelofsen@wegwijzerkesteren.nl

Mevr. G. Steller | groep 2c
gsteller@wegwijzerkesteren.nl

Mevr. H van Tuijl | groep 1b2b
hvantuijl@wegwijzerkesteren.nl

Mevr. A. Verhelst | groep 5b
averhelst@wegwijzerkesteren.nl

Mevr. E. Verwoert |  7b
everwoert@wegwijzerkesteren.nl

 

 

 

Onderwijsondersteunend personeel

Mevr. M. Cornet | Onderwijsassistent 
mcornet@wegwijzerkesteren.nl

Mevr. L. van Roekel | Onderwijsassistent
lmeijering@wegwijzerkesteren.nl

Mevr. P. van Mourik |  RT
pvanmourik@wegwijzerkesteren.nl

 

Interieurverzorgsters

Mevr. K. van de Hater

Mevr. L. van Roekel

Mevr. W. van de Pol

 

Bestuur (SSBB)

Bestuur SSBB

Bestuurscommissie (SHOK)

Dhr. J. van Aggelen

Dhr. J.C. v.d. Akker (secretaris)

Dhr. J. Siebelink (voorzitter)

Dhr. H. van Schaik

Dhr. J. Timmerman

 

Medezeggenschapsraad

mr@wegwijzerkesteren.nl 

Mevr. T. Nap ( ouder )

Mevr. K. van den Broek ( leerkracht )

Mevr. W. van Binsbergen ( leerkracht )

Dhr. S. van Kalkeren ( ouder )

 

Oudercommissie

Mevr. J. Crum

Dhr. E. van ’t Foort

Mevr. H. van der Groep

Mevr. H. Heddema

Mevr. W. Heij

Mevr. H.J. de Jong 

Mevr. M. de Jong

Dhr. J. Plattel

Dhr. G. van Snippenberg

Mevr. A. Tijssen

Dhr. H. Vaandering

Mevr. H. Verwoerd

Mevr. D. Wouters